blog post
02 Ağu

2015 AVRASYA AMBALAJ FUARINA KATILDIK

Bil Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 2015 Avrasya Ambalaj Fuarındaydık.

Devamı
blog post
01 Ağu

OPP HAMMADDE HAKKINDA

OPP (Oriente Polipropilen), plastik ham maddenin polipropilen film halinde üretimi esnasında tek yönde gerdirilmesiyle mekanik özelliklerinin değiştirilmesi amaçlanan üründür.

Devamı
blog post
30 Tem

BİL PLASTİK, İHRACAT PAZARINI GENİŞLETİYOR

Bursa plastik sektörünün öncü kuruluşlarından Bil Plastik, ihracat pazarını genişletiyor. İhracat yaptığı ülke sayısını artırmak amacıyla farklı Pazar araştırmaları yapan Bil Plastik, ihracat yelpazesine Afrika ülkelerini de ekledi.

Devamı
blog post
27 Tem

İSTANBUL’DAKİ 2013 AVRASYA AMBALAJ FUAR STANDIMIZ

2013 yılında İstanbul’da düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuar Standımızda çekilen görüntüler...

Devamı
blog post
22 Tem

İHRACAT TALEPLERİMİZ ARTIYOR

Yurt dışından gelen taleplerimiz günden güne artış gösteriyor. Hedefimiz tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verip onlara en iyi hizmeti sunmak.

Devamı
blog post
18 Tem

TIBBİ ATIK POŞETİ

İşletme olarak fabrikamızda tıbbi atık poşet imalatına hız verdik. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretim miktarını arttırmış durumdayız.

Devamı
blog post
18 Tem

ATLET POŞET ÜRETİMİ

İşletmemiz bünyesinde üretimi yapılan atlet poşete talep oldukça fazladır. Yurtiçi ve yurtdışından, baskılı - baskısız, renkli, HDPE - LDPE ve LLDPE hammaddeleriyle üretimini yapmaktayız.

Devamı
blog post
16 Tem

NAYLON TORBA VE PLASTİK POŞET İMALATI

Firmamız ağırlıklı olarak naylon torba ve plastik poşet üretimi yapmaktayız. Talepleriniz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Devamı
blog post
12 Tem

PLASTİK AMBALAJLAR

Ambalaj üretiminde yaygın olarak kullanılan plastik malzemeler...

Devamı
blog post
10 Tem

AMBALAJ ; ÇEVRE VE GERİ DÖNÜŞÜM

Ürünlerin kullanılması sonrası oluşan geri dönüşebilen atıklar, çeşitli fiziksel ve kimyasal işlemlerden geçtikten sonra, başka ürünlerin üretiminde kullanılabilecek ham maddeler üretilir.

Devamı
blog post
07 Tem

POŞET İHRACATINDA YÜKSELİŞİMİZ

Son 4-5 ay içerisinde yurt dışındaki müşterilerimizden plastik poşetle alakalı yoğun talep almaktayız. Ülke bazında çalıştığımız destinasyonlar...

Devamı
blog post
02 Tem

SEKTÖRDE ÖNCÜ KURULUŞ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Plastik sanayiinde yüksek kalite olarak bilinen; Polipropilen (PP), Alçak Yoğunluk Polietilen (AYPE), Yüksek Yoğunluk Polietilen (YYPE), High Density Polietilen (HDPE) ham maddelerini işleyerek baskılı ve baskısız...

Devamı

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin.