Bil Plastik

HAKKIMIZDA

Bil Plastik Ambalaj ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika binamızda 10.000 m²'lik kapalı kullanım alan ile çalışanlarının bilgi birikimi, büyüyen ve modernleşen makine parkı, gelişen teknik ve idari kadrosu ile sektöründe örnek gösterilecek öncü kuruluşlardan olmuştur.

Oluşturduğumuz proses birikimlerinde yeni teknolojileri kullanarak ürettiğimiz ürünleri, iç ve dış piyasalara gururla sunmaktayız.

Bil Plastik Ambalaj ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. plastik sektöründe faaliyet göstermek üzere 1967 yılında kurucumuz rahmetli Ali Biliktü tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur. 1984 yılında anonim şirket statüsüne geçerek şimdiki ünvanı ile Bil Plastik Ambalaj ve Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak günümüze kadar faaliyetini sürdürmektedir. Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika binamızda 10.000 m²'lik kapalı kullanım alan ile çalışanlarının bilgi birikimi, büyüyen ve modernleşen makine parkı, gelişen teknik ve idari kadrosu ile sektöründe örnek gösterilecek öncü kuruluşlardan olmuştur.

MİSYON

Bil Plastik Ambalaj ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika binamızda 10.000 m²'lik kapalı kullanım alan ile çalışanlarının bilgi birikimi, büyüyen ve modernleşen makine parkı, gelişen teknik ve idari kadrosu ile sektöründe örnek gösterilecek öncü kuruluşlardan olmuştur.

VİZYON

Oluşturduğumuz proses birikimlerinde yeni teknolojileri kullanarak ürettiğimiz ürünleri, iç ve dış piyasalara gururla sunmaktadır.
Halen yatırım planlama olarak:
Komple yeni tesis planlaması
Kurulacak yeni tesise özgü yeni projeler etüdü
Yeni ekipman ve makine seçimleri ve özel dizaynlar
Projelere özgü imalat projeleri yapılmaktadır

TANITIM FİLMİ

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin.