portfolio image
portfolio image
portfolio image
portfolio image

Çekim Departmanı

Ürünlerimiz ham madde ekstüder baskı ve kesim aşamalarından geçip 20 veya 25'er kg'lik torbalar halinde sevkiyata hazır hale getirildikten sonra müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

portfolio image
portfolio image
portfolio image

Matbaa Departmanı

2023 yılındaki hedefimiz yüksek yoğunluktaki kapasitemizi %30 arttırmak olacaktır. Mevcut baskı makinemiz 5 adettir. Bu makinelerin 1 adeti tek taraflı 4 renk, 1 adeti 2 taraflı 4 renk, 2 adeti 2 taraflı 6 renk olup 1 adeti ise 2 renklidir. Toplam baskı kapasitemiz ortalama 120 ton olup (OPP) - (PP) - (PE) - (HDPE) ve kağıt ürünleri basılabilmektedir.

Ayrıca bazı klişelerimiz kendi tesislerimizde yapılmakta olup müşterilerimize hızlı ve çok avantajlı hizmet sunmaktadır. Belli miktardaki siparişler bir iş gününde teslim edilmektedir. Bu azimle baskı kapasitemizi 2023 yılında %30 artırmayı planlıyoruz.

portfolio image
portfolio image
portfolio image

Kesim Departmanı

4 adet (HDPE) atlet poşet kesme makinesi, 1 adet yumuşak sap takma makinesi, 1 adet fotoselli aparatlı tavuk torbası kesme makinesi, 1 adet takviyeli poşet kesme makinesi, 6 adet baskılı veya baskısız torba kesme makinesi, 2 adet düz geniş ebat boyu sonsuz naylon torba kesme makinesi mevcut olup toplam kesme makinelerimiz 15 adettir.

Bu makinelerin 7 adeti yerli, 8 adeti Tayvan ürünü ithal makinelerdir. Toplam kesim kapasitemiz 350 tondur.

portfolio image

Sevkiyat - Depo

Ürünlerimiz 20 veya 25’er kg'lik torbalar halinde sevkiyata hazır hale getirildikten sonra müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin.